Taisyklės

Studijos nuomos Sąlygos ir Taisyklės

Studijos nuomos rezervacija gali būti keliais būdais: Rezervacija nurodytais kontaktais mūsų svetainėje www.fotopopstudija.lt/kontaktai arba mūsų svetainėje užpildžius rezervacijos formą www.fotopopstudija.lt/rezervacija

 1. Rezervacija patvirtinama klientui gavus elektroninį laišką iš fotopop administracijos „Revervazija patvirtinta“

 2. Atšaukti rezervaciją galima likus 24 val iki rezervacijos laiko nemokamai. Atšaukus likus mažiau nei 24 val. reikia sumokėti pusę rezervacijos sumos.

 3. Studijos nuomos kaina yra nurodyta su PVM.

 4. Minimalus studijos nuomos laikas – 1 val.

 5. Apmokėjimas už studijos nuomą vykdomas gavus sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, arba grynais po paslaugos suteikimo.

 6. Po paslaugų suteikimo išrašoma PVM sąskaita-faktūra

 7. Studijos nuomos kainą sudaro:

      a) Visi studijoje esantys rekvizitai. Taip pat garintuvas, lygintuvas, lyginimo lenta, drabužių kabykla ir visos gėles. Pasinaudojus rekvizitais visi rekvizitai privalo būti padėti į vietą. Esant reikalui perstumdyti sienas ar kitus sunkius daiktus reikia kreiptis į studijos administratorių.

      b) 1 šviesos šaltinis+ šviesos sklaidytuvas (Impulsinė lempa arba pastovios šviesos) Papildoma lempa + 15 €

      c) 3 reflektoriai balta/juoda

      d) Pasirinktinai 1 fonas, kuris bus paruoštas naudoti. Kokie fonai reikalingi, prašome pažymėti pastabose rezervacijos metu. Fonų paisrinkimą rasite čia: https://fotopopstudija.lt/iranga/ puslapyje. Jei reikia papildomas fonas + 10 eurų.

      e) 2 stumdomos sienos su „ruda molió“ ir „betono“ imitacija. Kitos paruoštos sienos

       f) 5 minučių nemokama konsultaciją, kaip naudotis blykstėmis (esant reikalui).

 8. Rezervacijos metu nurodyta kaina yra preliminari. Kaina gali keistis, esant poreikiui ir galimybei pratęsti studijos rezervaciją arba prireikus papildomos įrangos, fonų.

 9. Darbo pradžia: rekomenduojame atvykti anksčiau 5-10 min iki  rezervacijos laiko.

 10. Atvykus į studiją, administratorius paprašys pasirašyti nuomos sutartį.
 11. Darbo pabaiga: studijos nuomos kaina apmokama už visą rezervuotą laiką. Iki rezervuoto laiko pabaigos turite spėti sutvarkyti studiją. Vėlavimas palikti studiją mokamas. Vėlavimas iki 30 min – 20€, nuo 30 min – 30€.

 12. Darbo studijoje metu draudžiama lipti ant fonų nešvariais batais, gadinti, plėšyti ar kitaip niokoti popierinius fonus.

 13. Studijos įrangos naudojimas: visą jūsų rezervuotą studijos įrangą darbui paruoš studijos administratorius; klientams draudžiama patiems pajungti studijos įrangą, keisti sklaidytuvus, jungti/atjungti elektros kabelius ir laidus; griežtai draudžiama patiems surinkinėti/ardyti/bandyti tvarkyti studijos įrangą; pastebėjus, kad neveikia ar netinkamai veikia studijos įranga – iš karto informuoti studijos administratorių; klientas yra atsakingas už studijos įrangos sugadinimą dėl savo ir/ar savo klientų kaltės bei įsipareigoja atlyginti studijai už tai atsiradusią žalą. Saugant Jūsų sveikatą yra draudžiama patiems liesti blykstės lempą.

 14. Darbų sauga studijos patalpose ir teritorijoje: klientas ir kliento svečiai studijos patalpose ir teritorijoje privalo laikytis Lietuvos Respublikos įstatymuose patvirtintų darbų saugos ir sveikatos reikalavimų bei nuostatų; studija neatsako už klientų ir klientų svečių nelaimingus atsitikimus atsiradusius dėl darbų saugos ir sveikatos reikalavimų ir nuostatų nesilaikymo.

 15. Gaisrinė sauga: klientas ir kliento svečiai studijos patalpose ir teritorijoje privalo laikytis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos patvirtintų Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimų; studija neatsako už klientų ir klientų svečių nelaimingus atsitikimus atsiradusius dėl Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių reikalavimų nesilaikymo.

 16. Kliento ir kliento nuosavas svečių turtas: studija neatsako už kliento ir kliento svečių studijoje pamestą/ paliktą/ prarastą turtą; klientas ir kliento svečiai yra atsakingi už savo turto saugumą studijos patalpose.

 17. Saugumo sumetimais studijos patalpa yra filmuojama. Tik įrangos gedimo, vagystės, turto niokojimo atvėjais vaido įrašai gali būti peržiūrėti.

 18. Studijoje Jūsų patogumui visada pasiūlysime kavos, arbatos vandens.

 19. Nemokamas WIFI, kodas pas administratorių.

 20. Dirbdami studijoje klientai su vaikais, įsipareigoja saugoti savo vaikus nuo galimos žalos, susižalojimo ar nuostolių studijai/studijos klientams. Klientai įsipareigoja prižiūrėti vaikus. Vaikų užimtumui kreiptis į administratorių, turime paruošę stalo žaidimų, piešimo ir panašių veiklų.

 21. Studija draugiška gyvūnams.

Užsisakant paslaugas/prekes privaloma susipažinti su mūsų Privatumo ir interneto slapukų politika, Duomenų apsaugos taisyklėmis bei šiomis Pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis. Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, jūs patvirtinate, kad pritariate mūsų Privatumo ir interneto slapukų politikai, Duomenų apsaugos taisyklėms bei šioms Pirkimo sąlygoms ir taisyklėms ir sutinkate jų laikytis. Su duomenų apsaugos taisyklėmis galima susipažinti čia https://fotopopstudija.lt/privatumo-politika/